Hledáte práci, do které
nebudete chodit s odporem?
Pracujte v Metrii

Aktuálně nabízíme tuto
pracovní pozici.

Pro více informací o volných pozicích použijte prosím tyto kontaktní údaje:

+420 606 766 253
john@metrie.cz

Jak to u nás chodí?

Je nás asi 120 a vzájemně se známe. Nenajdete u nás tzv. agenturní zaměstnance, nebo větší počet cizinců. Obecně dáváme raději přednost všeobecné shodě na věcech, než direktivnímu stylu řízení.

Práce a směny jsou u nás rozložené klasicky s ohledem na životní potřeby lidí. To znamená, že máme volné víkendy a normální ranní, odpolední a částečně noční směny. Práci o víkendech nikomu nepřikazujeme. Když pracujete u nás, tak máte také volný čas pro rodinu a pro sebe!

Chcete-li dělat v nepřetržitém provoze, ve 12-ti hodinových směnách a o víkendech, pak se k nám nehlaste. Přišli byste totiž o příplatky za takovou otročinu. Naproti tomu, naše mzdy jsou založené na normální směnnosti, za kterou dostanete dobře zaplaceno.


Benefity k platu
(Mimo základní plat se dvěma prémiovými složkami)

  • Věrnostní odměna ve výši 1000,- Kč měsíčně za odpracování 100% pracovní doby
  • Příplatky za práci přesčas
  • 30% příplatek z úkolové mzdy za obsluhu strojů (pro seřizovače)
  • 50 % k platu za práci v sobotu
  • 22000 Kč ročně ve formě stravenek
  • Odměny při pracovním jubileu až 50000 Kč
  • Životní pojištění 666 Kč měsíčně
  • Závodní stravování

Pracovní podmínky a prostředí

Jsme výrobní podnik, takže většina činností spočívá v obsluze strojů a jejich seřizování. Nezastíráme, že na některých pracovištích je zvýšená hladina hluku, nebo intenzivní ruční práce. Když se ale zeptáte našich spolupracovníků tak Vám potvrdí, že pracovní prostředí postupně zlepšujeme. Všechny výrobní úseky jsou řádně odvětrané a čtvrtina pracovišť má instalovanou klimatizaci. Intenzivně také pracujeme na odstranění jednostranně namáhavých činností.

Pracovní podmínky a prostředíMetrieOkolní velké firmy
Normální směny
Volné víkendy
Nepřetržitý provoz
12-ti hodinové směny
Celoroční horký provoz
Lisování plastů


Nabízené pozice

Pracovní pozice: konstruktér jednoúčelových strojů a zařízení

Na pozici konstruktéra strojů hledáme samostatného člověka s kreativním myšlením. U nás nebudete mít svázané ruce ortodoxními postupy! Naopak oceníme a čekáme, že budete mít neotřelé nápady, jak se k věcem postavit.

Konstrukční práce jsou primárně zaměřeny na zlepšování stávajících a vývoji nových jednoúčelových strojů a přípravků pro naši vlastní výrobu.

Konstrukční tým je pouze o dvou lidech a struktura rozhodování o projektech probíhá přímo s výrobou. To znamená, že prosazení a realizace nápadů jde velmi rychle a není brzděno administrativou. Pokud Vás baví vymýšlet nové postupy, přemýšlet nad konstrukcí jinak, tak je tato pozice vhodná právě pro Vás.

Co budete Vaše hlavní činnost:

Co určitě požadujeme:

Nabízíme také možnost Vašeho kariérního růstu:

Může se stát, že díky svým schopnostem zvládnete tuto pozici velmi rychle a že budete chtít využít svůj potenciál i v dalších oblastech. V takovém případě Vám nabídneme možnost profesního růstu formou školení a externího vzdělávání v těchto oblastech:

Co nabízíme:

Termín nástupu:

nástup možný ihned

V případě zájmu o nabízenou pozici pošlete prosím aktuální životopis spolu s motivačním dopisem a ukázkou Vaší práce na:

john@metrie.cz

nebo volejte na: 606-766-253